Palarnie i kabiny dla palących

Po co są palarnie? Dowiedz się z naszego artykułu.

Gdzie palić? Najzdrowiej oczywiście jest nie palić, jednakże łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Praktycznie na całym świecie, szczególnie w państwach rozwiniętych, rządy walczą z nałogiem palenia u swoich obywateli. Często walka ta sprowadza się do różnorakich utrudnień czy zakazów palenia. Polska nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Ograniczenia te są nie tylko po to, aby zadbać o zdrowie osób palących. Ograniczenia te są także (a może i przede wszystkim) po to by zatroszczyć się o osoby, które stają się biernymi palaczami.

W Polsce przez kilka ostatnich lat trwały prace nad nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych. Ostateczny kształt ustawy jest już znany. Mimo, że ustawa posiada pewne niedoskonałości, nie można zaprzeczyć, że spełnia szczytny cel: ma służyć przede wszystkim lepszej ochronie osób niepalących przed biernym paleniem.

Ustawa wprowadza m.in. nową definicję palarni:

palarnie” – wyodrębnione konstrukcyjnie od innych pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych pomieszczenia.  Pomieszczenia te są odpowiednio oznaczone, służące wyłącznie do palenia wyrobów tytoniowych, zaopatrzone w wywiewną wentylację mechaniczną lub system filtracyjny. Wszystko jest wykonane w taki sposób, aby dym tytoniowy nie przenikał do innych pomieszczeń.

palarnie

Obowiązek dostosowania miejsca pracy do wymogów nowej ustawy chroniącej osoby niepalące przed biernym paleniem to jednak nie jedyny powód, dla którego warto wybrać kabiny dla palących. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – oferujemy palarnie oraz kabiny dla palaczy. Jesteśmy światowym producentem palarni i kabin dla osób palących. Zapewniamy korzystne ceny naszych produktów. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy z pewnością pomogą Ci w wyborze. Dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie w zakładce KONTAKT.

Firma QleanAir to również producent oczyszczaczy powietrza. Od wielu lat dbamy o czyste powietrze w pomieszczeniu, w Twojej firmie czy w magazynie. Na naszej stronie poznasz ofertę naszej firmy. Zachęcamy do przejrzenia i zapoznania się z nią. Palarnie to nie jest nasz jedyny produkt.

 

– PALARNIE –