Cleanroom

QleanSpace™ – Koncepcje pomieszczeń typu cleanroom

Gotowe pomieszczenia QleanSpace montowane są na miejscu oraz dokładnie weryfikowane w celu sprawdzenia czy spełniają specyfikację wymagań użytkownika. Montaż oraz usługi serwisowe wykonywane są zawsze przez wyszkolonych i certyfikowanych pracowników firmy QleanAir.

 • MONITOROWANIE W CZASIE RZECZYWISTYM
  Pomieszczenie QleanSpace stale monitoruje poziom zanieczyszczeń powietrza, ciśnienia, temperatury i wilgotności oraz wyświetla je na ekranie, by wszystkie dane mogły być łatwo odczytane przez pracowników zarówno wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.
 • KLASA ISO 5 (CLASS 100) FILTRACJI POWIETRZA
  Konstrukcja naszych kabin filtrujących zapewnia środowisko klasy ISO 5 już na etapie czuwania. Wszystko jest instalowane i dostępne z zewnątrz.
 • CZYSTE ŚRODOWISKO
  Wszystkie odsłonięte powierzchnie są gładkie i łatwe do umycia.Pomieszczenie QleanSpace wykonane jest z gładkich, niewystających elementów.
 • INTUICYJNOŚĆ I WYGODA
  Intuicyjne rozmieszczenie wyłączników, gniazd, ekranów itp. Poziomy oświetlenia ustawione są według standardowych wymagań laboratoryjnych.
 • WYKŁADZINY O NAJWYŻSZYCH STANDARDACH
  Podłoga pomieszczenia QleanSpace spełnia najsurowsze wymagania w zakresie uwalniania cząstek, przyczyniając się do zmniejszenia zagrożenia zanieczyszczeniem.

 

Więcej o cechach pomieszczeń QleanSpace oraz gwarancji wydajności.

Czy chcesz aby nasz specjalista skontaktował się z Tobą?

qleanspace-high