Czyste powietrze daje oszczędności

obraz-aq2 Dzięki przyjaznemu dla środowiska filtrowi HEPA, który jest filtrem absolutnym, nasze urządzenia oczyszczają powietrze nawet z najmniejszych cząstek.

Poza tym, że powietrze w Państwa firmie jest czystsze, zmniejszają się również koszty ogrzewania. Oczyszczacz powietrza jako uzupełnienie istniejącego systemu wentylacji zapewnia stały ruch powietrza wewnątrz pomieszczenia, dzięki czemu ciepłe powietrze może być oczyszczane i ponownie uwalniane.
Nie ma konieczności pobierania świeżego powietrza z zewnątrz
i ponownego ogrzewania go.

W pomieszczeniach z wysokim stropem urządzenia oczyszczające naszej firmy generują dodatkowe oszczędności szczególnie w okresie zimowym. Z uwagi na fakt, że ciepłe powietrze gromadzi się pod sufitem, przy podłodze temperatura jest niższa. Oczyszczacze zapewniając stałą cyrkulację powietrza wyrównują różnicę temperatur. Efektem tego są niższe koszty ogrzewania.

Dodatkowym czynnikiem sprawiającym, że oczyszczacze powietrza generują oszczędności jest to, że czyste powietrze wydłuża żywotność wszelkich urządzeń technicznych używanych w Państwa firmie.

Oczyszczacze powietrza to:

 • Niższe koszty energii.
 • Wydajniejsza produkcja.
 • Mniejsza częstotliwość sprzątania.
 • Zdrowszy personel – mniejsza liczba zwolnień lekarskich.

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić dzięki oczyszczaniu powietrza

Opracowaliśmy kalkulator, który bezpośrednio pokazuje roczne oszczędności dla Twojej firmy dzięki oczyszczaniu powietrza
w Twojej firmie. Wpisz roczne wydatki na utrzymanie czystości, konserwację maszyn, ogrzewanie i przestoje w produkcji związane z awarią maszyn i zobacz, ile możesz realnie zaoszczędzić. Przesuń kursor myszy nad znakiem „i” , aby uzyskać szczegółowe informacje.

Roczne kosztyOczekiwane oszczędnościSzacunkowe oszczędności w złotych z AirQlean +
Utrzymanie czystości30%0
Konserwacja maszyn30%0
Ogrzewanie20%0
Przestoje25%0
 
Całkowity Koszt00%0

Czy wiesz, że:

 • Nasze filtry oczyszczają powietrze z najmniejszych
  cząsteczek,
  również z najbardziej przenikliwych cząsteczek MPPS oraz tych wielkości 0,3-0,5 mikrona. 1 mikron = 1/1000 mm, dla porównania grubość ludzkiego włosa to 30 mikronów.
  Kliknij i porównaj wielkości różnych cząsteczek
  …..
 • Powietrze oczyszczone z kurzu i innych zanieczyszczeń to liczba cotygodniowych porządków zmniejszona nawet o 50%.
 • Czyste powietrze zmniejsza liczbę awarii sprzętu technicznego spowodowaną zanieczyszczeniami. Zwiększa również żywotność oświetlenia, sprzętu technicznego i innych maszyn.
 • Mniejsza liczba awarii to mniejsza liczba przestojów w produkcji, co oznacza większą wydajność i widoczne zyski dla Twojej firmy.
  ……….
 • Oczyszczacze powietrza naszej firmy zapewniają cyrkulację powietrza, w wyniku czego ogrzewanie jest efektywniejsze
  i maleją koszty energii związane z ogrzaniem pomieszczeń.

Co sądzisz o oczyszczaniu powietrza?

Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami. Chcielibyśmy zaangażować się w poprawę środowiska pracy w Twojej firmie. Rozpoczęcie procesu pozytywnych zmian w miejscu pracy często zajmuje nie więcej niż 10 minut.

Skontaktuj się z Nami, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach, jakie możesz osiągnąć dzięki oczyszczaniu powietrza!