QleanAir FS 70™ – czyste powietrze w firmie

Filtr powietrza QleanAir FS 70 przechwytuje i oczyszcza powietrze z wykorzystaniem zaawansowanych technologii filtracji. Dzięki opcji bezpośredniego odpływu powietrza może być ono oczyszczane wewnątrz pomieszczenia gwarantując jego najwyższą jakość. Urządzenie to dostępne jest wraz z Dożywotnią Gwarancją, która zapewnia, że będzie ono funkcjonowało tak samo dobrze każdego dnia w miarę upływu czasu.
.
QleanAir FS70 został zaprojektowany z myślą o miejscach, gdzie mamy
do czynienia z dużym zanieczyszczeniem powietrza oraz z dużą przestrzenią. Polecany jest szczególnie w firmie, magazynie, zakładzie produkcyjnym, biurze i w miejscach użyteczności publicznej, szpitalach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość powietrza. Czyste powietrze w magazynie? Czyste powietrze w firmie? Z naszym filtrem to możliwe! Zapewniamy czyste powietrze w każdym pomieszczeniu. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Czyste powietrze = Korzyści dla biznesu

W dużych zakładach produkcyjnych, przestrzeniach magazynowych wydajność standardowego systemu wentylacji często jest niewystarczająca, aby utrzymać czyste powietrze w pomieszczeniu (np. w magazynie w Twojej firmie). Kurz i szkodliwe cząsteczki dostające się z zewnątrz do pomieszczeń lub wytwarzane wewnątrz mogą mieć negatywny wpływ na personel oraz na maszyny i urządzenia w firmie.

Większa wydajność

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziony jest na zdrowy tryb życia, zwracamy uwagę na to co jemy, co pijemy. W QleanAir Scandinavia uważamy, że podobną zasadę powinniśmy stosować w przypadku powietrza, którym oddychamy. Średnio podczas każdego dnia około 80% czasu spędzamy w pomieszczeniach, zjadamy około 1 kg pożywienia, wypijamy ok. 2-3 litrów płynów i oddychamy zużywając ok. 20-30 kg powietrza. Zła jakość powietrza odbija się na zdrowiu ludzi oraz ich zdolności do pracy i wykonywania innych czynności w firmie.

Atrakcyjne produkty i usługi

Czyste powietrze w firmie, bez zanieczyszczeń, kurzu i szkodliwych cząsteczek może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż. W miejscach takich jak hotele, restauracje czy siłownie czyste powietrze pozbawione zanieczyszczeń gwarantuje wysoką jakość usług przyciągając klientów. Natomiast w magazynie, czy miejscach takich jak w zakładzie produkcyjnym zmniejszeniu może ulec nie tylko liczba zwolnień lekarskich pracowników, ale również maszyny i produkty wymagają rzadszego czyszczenia. Zadbaj o czyste powietrze w magazynie.

Niższe koszty ogrzewania i konserwacji

Czyste powietrze w pomieszczeniu pozwoli na optymalną wentylację, zmniejszając jednocześnie koszty ogrzewania. Mniejsza ilość szkodliwych cząsteczek w powietrzu spowoduje mniejsze zużycie maszyn generując oszczędności związane z ich czyszczeniem i konserwacją. Czyste powietrze po prostu zwiększa zysk Twojej firmy. Dzień po dniu, rok po roku.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 692 x 1527 x 580 mm
Montaż: Mobilny lub stacjonarny
Waga: 85 kg
Przepływ powietrza: 0-4000 m3/h
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Zużycie energii: 50-730 W
Natężenie dźwięku: 41-66 dB (A)
Efektywność systemu, cząstki 0.3–0.4 μm: >99%
Filtry: F7–H14 (standardowo F7+E12)

Chcesz porozmawiać o potencjalnych korzyściach dla Twojej firmy? Chcesz wiedzieć, co daje czyste powietrze w pomieszczeniu? Skontaktuj się z Nami!

 

 

 

– CZYSTE POWIETRZE W FIRMIE –

– CZYSTE POWIETRZE W MAGAZYNIE, W POMIESZCZENIU –